• Školní časopis ONLINE
   • Školní časopis ONLINE

   • 21.12.2020 09:15
   • Doba je zvláštní, ale bereme to jako výzvu, která nás učí! Každoročně jsme pro Vás chystali školní časopis. Časopis, který tvoříme my děti a dospělí do něj nezasahují, protože jen tak ho máme takový jaký ho chceme mít.  A každoročně nám časopis pomáhal pořídit si pomůcky do třídy, hračky do družiny a nebo přispíval na dobré věci - jako např. na péči o koaly v Austrálii během požárů. Letos Vám časopis nemůžeme prodávat osobně, ale my jsme na to přišli!!!!
   • Připravili jsme pro Vás časopis online - stačí kliknout na titulní stránku níže. Můžete si tak prohlédnout časopis jako každý rok - můžete otáčet stránkami, můžete si ho vytisknout a vyluštit všechny hlavolamy, vybarvit omalovánky, prosvištět bludiště...... a také se mimo jiné dozvíte, jak se nám líbila/nelíbila online výuka. Díky tomuto online způsobu (formátu) nás napadají další podněty, náměty na zlepšení, co udělat příští rok jinak. Asi bychom tam dali víc textu, víc obrázků, můžem si pohrát s fotkama. Perfektní na tom je, že si to v jednoduchém programu zvládneme udělat sami. A ti mladší nás budou zásobovat svými naskenovanými příspěvky... Prostě se pořád učíme. 

    A pokud se Vám náš časopis líbí, máme i způsob, jak nám můžete přispět, tak jako byste to udělali na jarmarku. Pod odkazem s časopisem najdete QR kód na platbu 30 Kč, ale můžete samozřejmě přispět více :D Petra platby pak dohledá a řekne nám, kolik jsme vybrali :) MOOOC DĚKUJEME!!

     

    Pro čtení KLIKNI na obrázek: 

    Číslo účtu pro příspěvek:  115-1588570227/0100

    Přispět 30 Kč:                           Přispět 50 Kč:

               

     

    Školní časopis - verze pro tisk

   • Zpět na seznam článků