• Průvodce třetího trojročí

        • Zajímá Vás jiný styl výuky? Dává vám smysl učit s respektem k individualitě, zájmu a tempu každého dítěte? Vedení dětí k samostatnosti a zodpovědnosti? Pak hledáme přesně Vás.

          Co Vás čeká?

          • budete na začátku budování třetího trojročí v naší montessori škole
          • budete provázet vzděláním skupinu dětí různého věku (11-15 let) zpočátku malou, která se každoročně rozroste o cca 6 dětí
          • budete úzce spolupracovat s ostatními učiteli v rámci školy, ale také s odborníky mimo školu

          Požadujeme:

          • pedagogické vzdělání
          • zájem o montessori pedagogiku
          • všeobecný rozhled
          • anglický jazyk na komunikativní úrovni

          Hledáme otevřeného člověka, který se chce učit zároveň s dětmi. Nebojí se změn, je samostatný a iniciativní. Umí dát dětem důvěru do jejich projektů a umí přijmout jejich nadšení, ale umí je nechat prožít i přirozené důsledky. Umí naslouchat dětem i dospělým a brát je jako partnery na cestě vzdělání

          Nabízíme:

          • práci na plný úvazek pro dlouhodobou spolupráci
          • podporu při získání montessori vzdělání i dalším vzdělávání (finanční i časovou)
          • smysluplnou, zajímavou a pestrou práci, kde pedagog je v roli průvodce dětí
          • partnerský přístup k dětem, v týmu i s rodiči
          • vstřícné, tvůrčí a podporující týmové prostředí s prostorem pro osobní rozvoj

          Pokud jste pedagog, nebo pokud Vás zajímá montessori pedagogika, pak hledáme právě Vás. Pokud ještě nemáte formální Montessori vzdělání, ale o Montessori metodu se alespoň dlouhodobě zajímáte, není to překážkou. Stejně tak, pokud zatím učitelství v posledním ročníku studujete. Důležité je, že se chcete vzdělávat a dále na sobě pracovat.

          Nástup možný ihned (částečný úvazek nebo dle dohody), plný úvazek nutně od 1.9. 2022.

          Více informací o nás najdete na webu: www.dobra-montessori.cz případně na facebooku DOBRÉ školy
          Životopisy prosím zasílejte na náš mail: kancelar@dobra-montessori.cz.